• Reduced price
  • FitMi wersja podstawowa

FitMi z Tabletem

PLN3,375.00
PLN2,875.00 Save PLN500.00

FitMi Rehabilitacja Domowa - Zestaw z tabletem

Quantity

account_circleSend to a friend
FitMi z Tabletem

FitMi z Tabletem

FitMi Rehabilitacja Domowa - Zestaw z tabletem

I accept privacy policy rules  

Zestaw do terapii domowej zaprojektowany, aby pomóc Ci w przetorowaniu mózgu. FitMi został zaprojektowany specjalnie, aby pomóc osobom z urazem neurologicznym poprawić ich siłę i sprawność.

FitMi zawiera dwa bezprzewodowe krążki i aplikację terapeutyczną. Aplikacja wybiera ćwiczenia dostosowane do Twojego etapu zdrowienia. W miarę doskonalenia ćwiczenia FitMi poziomy trudności zwiększają się.

Wszyscy wiemy, że powtarzanie jest kluczem do pomyślnego powrotu do zdrowia. Dlaczego?

Ponieważ wielokrotne powtarzanie angażuje mózg i stymuluje neuroplastyczność - mechanizm, który wspomaga twój mózg po udarze.

Za każdym razem, gdy powtarzasz ćwiczenie z FitMi, nowe “obwody” w twoim mózgu stają się trochę mocniejsze. Im więcej się powtórzysz, tym bardziej poprawisz swoją mobilność.

Niestety, czasami jest tak, że ilość powtórzeń wykonanych podczas normalnej terapii jest niska. To utrudnia optymalizację zdrowienia.

Właśnie dlatego, FitMi znacząco wspiera typową rehabilitację domową.

FitMi sprawia, że terapia domowa zmienia się w zabawą i łatwą do wykonania staje się duża liczba powtórzeń – nawet setki na sesję.

W pierwszych badaniach pilotażowych zauważono, że nawet osoby z poważnie ograniczonym ruchem były w stanie wykonać ponad 400 ćwiczeń powtórzeń w 30-minutowej sesji.

To 12 razy więcej powtórzeń niż w czasie tradycyjnej terapii, co oznacza, że FitMi pomaga mózgowi w szybszej potencjalnej regeneracji. 

Zestaw nie zastępuje profesjonalnej terapii neurologicznej, ale znakomicie wspiera terapię domową.

Fitmi2

Download


DOFINANSOWANIE

Download (478.35k)


Windows 7,8,10

Download (39.75M)


Mac

Download (20.21M)

You might also like