MusicGlove - Pacjent

Rękawica MusicGlove – domowa rehabilitacja i ćwiczenia po udarze mózgu, w porażeniu mózgowym i innych chorobach skutkujących niedowładem.

Pierwsze tak innowacyjne urządzenie do rehabilitacji neurologicznej w warunkach domowych.
Ćwiczenia z wykorzystaniem specjalnej rękawicy, w formie gry komputerowej – atrakcyjnej bez względu na wiek.

  • Poprawia funkcję ręki w ciągu 2 tygodni.
  • Dla wciągającej rehabilitacji, łączy muzykę z grami.
  • Urządzenie gotowe do użycia od razu po wyjęciu z pudełka.
  • Nie wymaga szkolenia.
  • Nie wymaga znajomości podstaw muzycznych.

W zestawie otrzymujesz rękawicą w wybranym, dopasowanym rozmiarze.
Urządzenie jest mobilne, do terapii wymaga dodatkowo jedynie komputera z zainstalowaną aplikacją. Jeżeli nie posiadasz własnego komputera, możesz zamówić zestaw z laptopem lub dedykowanym tabletem. Korzystając z komputera przenośnego lub tabletu MusicGlove możesz stosować w dowolnym miejscu – w domu, na wyjazdach, w trakcie pobytu w jednostce leczniczej. Aplikacja zapisuje wyniki ćwiczeń, pokazując Twoje postępy i wskazując niedociągnięcia. Dzięki załączonym słuchawkom możesz ćwiczyć bez wpływu na otoczenie.

 

Wybierz ZESTAW dla siebie.

Mając na uwadze indywidualne potrzeby pacjentów, w celu ułatwienia szybkiego i skutecznego rozpoczęcie rehabilitacji z MusicGlove, poza zestawem podstawowym przygotowaliśmy zestawy rozszerzone, z dodatkowym sprzętem.
Dołączony tablet, notebook, zestaw terapeutyczny FitMi to urządzenia, które poprawią skuteczność rehabilitacji i ułatwią domową terapię, przyspieszając odzyskanie sprawności.

Rękawica MusicGlove. Leczenie udaru, niedowładów, porażeń mózgowych.

Jest 5 produktów.

Pokazano 1-5 z 5 pozycji