FitMi - Pacjent

Zestaw FitMi – domowa rehabilitacja i ćwiczenia po udarze mózgu, w porażeniu mózgowym i innych chorobach skutkujących niedowładem.

Pierwsze tego typu, nowoczesne i innowacyjne urządzenie do rehabilitacji neurologicznej w warunkach domowych. Ćwiczenia różnych partii ciała z wykorzystaniem kontrolerów w formie krążków, połączonych z programem do ćwiczeń – prostej, atrakcyjnej gry komputerowej.

  • Pomaga poprawić mobilność rąk, dłoni, ramion, tułowia i nóg.
  • Gotowy do użycia zaraz po wyjęciu z pudełka.
  • Nie wymaga specjalnego szkolenia.
  • Dostosowuje się do aktualnego stanu pacjenta i etapu rehabilitacji.
  • Proces rehabilitacji można rozpocząć w dowolnym momencie niezależnie od stanu pacjenta.
  • Doskonały nawet we wczesnej rehabilitacji neurologicznej.
  • Używany w ponad 20.000 domów na świecie.

W zestawie otrzymujesz 2 krążki – kontrolery, bezprzewodowo łączące się z komputerem lub tabletem. Istotną cechą urządzenia jest przekazywana na bieżąco informacja o poprawności wykonywanych ćwiczeń. Służą do tego komunikaty na ekranie oraz wibrowanie sygnalizatorów wmontowanych w krążki. Urządzenie jest mobilne, do terapii wymaga dodatkowo jedynie komputera z zainstalowaną aplikacją. Jeżeli nie posiadasz własnego komputera, możesz zamówić zestaw z laptopem lub dedykowanym tabletem. Korzystając z komputera przenośnego lub tabletu FitMi możesz stosować w dowolnym miejscu – w domu, na wyjazdach, w trakcie pobytu w jednostce leczniczej. Aplikacja zapisuje wyniki ćwiczeń, pokazując Twoje postępy i wskazując elementy do poprawienia.

 

Wybierz ZESTAW dla siebie.

Mając na uwadze indywidualne potrzeby pacjentów, w celu ułatwienia szybkiego i skutecznego rozpoczęcie rehabilitacji z FitMi, poza zestawem podstawowym przygotowaliśmy zestawy rozszerzone, z dodatkowym sprzętem. Dołączony tablet, notebook, zestaw terapeutyczny z MusicGlove to urządzenia, które poprawią skuteczność rehabilitacji i ułatwią domową terapię, przyspieszając odzyskanie sprawności.

FitMi - rehabilitacja i ćwiczenia po udarze mózgu i porażeniu mózgowym

Jest 6 produktów.

Pokazano 1-6 z 6 pozycji