Współpraca:

 • Neuroaktywacja

  Neuroaktywacja

  Neuroaktywacja to miejsce, gdzie osoby po udarze i ich opiekunowie znajdą praktyczne informacje na temat możliwości leczenia i wsparcia. Każda sytuacja jest inna, ale fachowa wiedza, praktyczne podpowiedzi i historie osób, które odzyskały sprawność, dodają sił i nadziei. Pamiętajcie, że nie jesteście sami.

  www.Neuroaktywacja.pl

 • OT Education

  OT Education

  SZKOLENIA DLA TERAPEUTÓW ZAJĘCIOWYCH

  Jesteśmy pierwszą firmą szkoleniową w Polsce oferującą szkolenia z zakresu nowoczesnej terapii zajęciowej. Nasze kursy prowadzimy według akademickich standardów promowanych przez europejskie i światowe organizacje zrzeszające terapeutów zajęciowych.
  OT Education powstało z myślą o terapeutach zajęciowych, którzy poszukują wiedzy i metod zgodnych z zagadnieniami nowoczesnej terapii zajęciowej. Przygotowując ofertę szkoleniową kierujemy się profesjonalizmem i wysoką jakością merytorycznych treści.
  Nasza kadra instruktorska składa się z osób, które na co dzień praktykują nowoczesną terapię zajęciową, a także ciągle wzbogacają swój warsztat terapeutyczny, co czyni ich specjalistami w swojej dziedzinie.

  www.oteducation.pl

 • Pronmed Group

  Pronmed Group

  Nasze terapie są dostosowane do indywidualnych potrzeb każdego pacjenta, a naszym celem jest, aby pacjent osiągnął najwyższy możliwy dla siebie poziom niezależności funkcjonalnej i udanej reintegracji społecznej.

   Dzięki umiejętnościom i doświadczeniu naszego zespołu jesteśmy w stanie wspierać szeroki zakres diagnoz i urazów
  www.pronmed.pl

 • Szpital im. W. Degi w Poznaniu

  Szpital im. W. Degi w Poznaniu

  Ortopedyczno-Rehabilitacyjny Szpital Kliniczny im. W. Degi UM w Poznaniu

  Leczymy i uczymy w oparciu o najwyższe standardy
  Szacowne mury, sławny patron – ojciec polskiej rehabilitacji, wybitni specjaliści i 150 lat historii…
  Dziś Ortopedyczno-Rehabilitacyjny Szpital Kliniczny im. Wiktora Degi Uniwersytetu Medycznego im. Karola Marcinkowskiego w Poznaniu jest chlubną wizytówką polskiej ortopedii na światowym poziomie.

  www.orsk.pl