FitMi - Klinika

Zestaw FitMi – urządzenie dla placówek rehabilitacyjnych do ćwiczeń i terapii po udarze mózgu, w porażeniu mózgowym i innych chorobach skutkujących dysfunkcjami motorycznymi.

Pierwsze tego typu, niezwykle innowacyjne urządzenie do rehabilitacji neurologicznej, przygotowane z myślą o placówkach rehabilitacyjnych.
Ćwiczenia różnych partii ciała z wykorzystaniem krążków – kontrolerów, bezprzewodowo połączonych z dedykowaną aplikacją. Gra komputerowa, atrakcyjna dla wszystkich pacjentów (osób młodych i starszych) prowadzi pacjentów przez odpowiednio dobrane zestawy ćwiczeń.

  • Pomaga poprawić mobilność rąk, dłoni, ramion, tułowia i nóg.
  • Gotowy do użycia zaraz po wyjęciu z pudełka.
  • Nie wymaga specjalnego szkolenia.
  • Dostosowuje się do aktualnego stanu pacjenta i etapu rehabilitacji.
  • Proces rehabilitacji można rozpocząć w dowolnym momencie, niezależnie od stanu pacjenta.
  • Sprawdza się nawet we wczesnej rehabilitacji neurologicznej.
  • Specyfika urządzenia uniemożliwia „oszukiwanie”.
  • Używany w ponad 500 szpitalnych oddziałach rehabilitacyjnych.

W zestawie znajduje się komplet dwóch krążków, ładowarka oraz aplikacja RehabStudio – zbiór 40 klasycznych ćwiczeń rehabilitacyjnych. Można z nich tworzyć zindywidualizowane programy dla każdego pacjenta, na każdym etapie rehabilitacji. Urządzenie jest gotowe do użycia po wyjęciu z pudełka i zainstalowaniu aplikacji. Jeżeli placówka nie dysponuje komputerem do celów terapeutycznych, można zamówić zestaw z laptopem lub komputerem „All in One” (AiO).
Krążki wyposażone są w sensory, monitorujące ruchy pacjenta, dzięki czemu możliwa jest ocena realizacji ćwiczeń. Aplikacja zapisuje wyniki ćwiczeń na indywidualnych kontach stworzonych dla każdego pacjenta, pokazując postępy i wskazując niedociągnięcia.
Terapeuta po weryfikacji wyników może zalecić powtórzenia lub przejście do następnego etapu.
FitMi to skuteczne narzędzie do rehabilitacji po udarze.
Wspiera rehabilitację domową, ale także rehabilitację w oddziale rehabilitacyjnym szpitala nawet na wczesnym etapie rehabilitacji po udarze mózgu. Ćwiczenia wszystkich części ciała na każdy etap rehabilitacji po udarze mózgu. 
Dzięki FitMi rehabilitacja staje się interaktywną zabawą.Wybierz ZESTAW dla swojej placówki rehabilitacyjnej.

Mając na uwadze różne potrzeby i możliwości placówek rehabilitacyjnych, poza zestawem podstawowym przygotowaliśmy szereg zestawów, rozszerzonych o dodatkowy sprzęt.

Dołączony notebook, komputer AiO, zestaw terapeutyczny z Total Neurorehab to urządzenia, które pozwalają na rozpoczęcie zajęć z FitMi w każdej placówce rehabilitacyjnej, bez względu na jej wielkość, oraz ilość pacjentów i terapeutów.

FitMi Pro - rehabilitacja i ćwiczenia po udarze mózgu i porażeniu mózgowym

Jest 6 produktów.

Pokazano 1-6 z 6 pozycji