MusicGlove - Klinika

Rękawica MusicGlove – urządzenie dla placówek rehabilitacyjnych do ćwiczeń i terapii po udarze mózgu, w porażeniu mózgowym i innych chorobach skutkujących niedowładem.

Pierwsze tak innowacyjne urządzenie do rehabilitacji neurologicznej, przygotowane z myślą o placówkach rehabilitacyjnych. Ćwiczenia z wykorzystaniem specjalnej rękawicy, w formie gry komputerowej – atrakcyjnej dla wszystkich pacjentów (osób młodych i starszych).

  • Wg badań klinicznych poprawia funkcję ręki w ciągu 2 tygodni.
  • Atrakcyjna, wciągająca rehabilitacja – połączenie muzyki z grami.
  • Urządzenie nie wymaga szkolenia ani znajomości podstaw muzycznych.
  • W zestawie rękawice na każdy rozmiar dłoni lewej i prawej.
  • Zapis wyników pacjentów i postępu terapii na indywidualnych kontach.
  • Specyfika urządzenia uniemożliwia „oszukiwanie”.

W zestawie znajduje się komplet rękawic S, M, L lewych i prawych, co pozwala prowadzić ćwiczenia ze wszystkimi pacjentami.
Urządzenie jest gotowe do użycia po wyjęciu z pudełka i zainstalowaniu aplikacji w komputerze. Jeżeli placówka nie dysponuje komputerem do celów terapeutycznych, można zamówić zestaw z laptopem lub komputerem „All in One” (AiO).
Urządzenie służy do rehabilitacji w pozycji siedzącej, nie wymaga specjalnej przestrzeni, wystarczy do niego miejsce do siedzenia z możliwością podłączenia do komputera. Aplikacja zapisuje wyniki ćwiczeń na indywidualnych kontach stworzonych dla każdego pacjenta, pokazując postępy i wskazując niedociągnięcia.
Terapeuta po weryfikacji wyników może zalecić powtórzenia lub przejście do następnego etapu.Wybierz ZESTAW dla swojej placówki rehabilitacyjnej.

Mając na uwadze różne potrzeby i możliwości placówek rehabilitacyjnych, poza zestawem podstawowym przygotowaliśmy kilka zestawów, rozszerzonych o dodatkowy sprzęt. Dołączony notebook, komputer AiO, zestaw terapeutyczny FitMi to urządzenia, które pozwalają na rozpoczęcie zajęć z MusicGlove w każdej placówce rehabilitacyjnej, bez względu na jej wielkość, oraz ilość pacjentów i terapeutów.

Rękawica MusicGlove. Terapia niedowładów, udarów, porażeń mózgowych.

Jest 4 produktów.

Pokazano 1-4 z 4 pozycji